У Нікополі витратять 400 тисяч на ремонт скверів

У Нікополі запланований ремонт скверів, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на ДнепрNews.

Комунальне підприємство “Міське паркове господарство” Нікопольської міської ради направить 400 тисяч гривень на ремонт елементів благоустрою в скверах “Молодіжний” та “Сонячний”.

Відповідно до тендерної документації, у сквері “Молодіжний” планується відремонтувати пішохідні доріжки, а саме укласти нову тротуарну плитку і встановити бордюри. Такі ж роботи пройдуть у сквері “Сонячний”. Тут оновлять тротуарну плитку. Роботи повинні бути виконані до кінця року.

Тендер пройшов у два лоти – по кожному скверу (на суми 300 тисяч грн – сквер “Молодіжний” і 100 тисяч грн – сквер “Сонячний”). У них взяли участь компанія “Ніко Арт Буд”, а також підприємці Олександр Смирнов та Ілля Никитюк. Обидва підряди спочатку виграв Смирнов, однак його пропозиції були відхилені. Переможцем визнали Никитюка. Смирнов вимагав визнати його переможцем, та його вимогу відхилили.

Згідно з даними аналітичної платформи YouControl, Ілля Никитюк як фізична особа-підприємець зареєструвався 17 грудня 2009 року в Дніпрі. Основний вид діяльності – інші будівельно-монтажні роботи. Взяв участь у 253 тендери на загальну суму 160,9 млн грн. Отримав 166 підрядів на суму 64,7 млн грн. Виконав зобов’язання за 45 договорами на суму 16,7 млн грн.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі відкрили після реконструкції сквер “Сонячний”: як він виглядає (відео)

У Нікополі кладуть рулонний газон на Каштановій і відремонтують систему поливу

Де у Нікополі відремонтують дороги за 4 млн грн: адреси

To Top