У Нікополі за напад на поліцейського судили місцевого мешканця

У Нікополі на лаві підсудних опинився місцевий житель, який напав на поліцейського. 31 травня йому винесли вирок, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Єдиний реєстр судових рішень.

Перед судом постав одружений батько двох малолітніх дітей, який працює на НЗФ плавильником, раніше не судимий.  Злочин він скоїв 8 жовтня 2018 року.

Як випливає з матеріалів справи, в той день сім’я повернулася додому після святкування хрестин молодшої доньки в кафе «Пікнічок». За словами дружини підсудного, між главою сімейства і його матір’ю зав’язалася сварка. Дружина обвинуваченого, який накинувся на матір з кулаками, намагалася захистити свекруху, вставши між нею і чоловіком. Але раптово втратила свідомість. А прийшла в себе, коли в квартирі вже були поліцейські.

Під час конфлікту між дорослими голосно плакала дитина. Дитячий плач почула сусідка та зателефонувала в поліцію. Тому патрульні і прибули за вказаною адресою.

Розпалений алкоголем і сваркою з близькими глава сім’ї неадекватно відреагував на візит поліцейських. Він напав на одного з них, вдаривши правоохоронця кулаком приблизно п’ять разів по голові і лівій руці. Завдані тілесні ушкодження відносяться до категорії легких.

Підсудний свою провину визнав і щиро розкаявся. До того ж, він відшкодував потерпілому заподіяну шкоду і вибачився перед ним.

Суд визнав феросплавника винним і засудив його до трьох років позбавлення волі з іспитовим строком два роки.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Біля Нікополя скоєно напад на поліцейських: правоохоронці отримати травми

To Top