У Нікополі зафіксували штам коронавірусу Дельта

На Дніпропетровщині зафіксували три випадки захворювання штамом коронавіруса Delta – у тому числі в Нікополі, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на інформаційне агентство МІСТ-Дніпро.

Завідуюча відділом організації епідеміологічних досліджень ДУ «Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ України» Олена Кузьменко повідомила, що на території області зареєстровані випадки штаму Delta. Про це вона повідомила на прес-конференції.

«В даний час ситуація з захворюваність на Covid-19 по всій країні, зокрема, на території області поступово погіршується.
Третій тиждень у Дніпропетровській області спостерігається збільшення кількості захворілих на коронавірус, це пов’язано з циркуляцією на території області Covid-19 штаму Delta.
На цьому тижні отримали результати зразків секвенування носоглоткових змивів (відбір зразків був здійснений в червні 2021 року від хворих на ковид), які проводилися в Інституті молекулярної біології і генетики НАН України. За результатами підтверджено циркуляцію на території області штаму Delta. Відповідно, на території регіону було виявлено 3 випадки у Солонянському районі та Нікополі. В Україні вже офіційно підтверджено близько 143 випадки інфікування штамом Delta. На позаминулому тижні ми говорили про 17 випадків, а зараз ця цифра зросла майже в 9 разів. Штам Дельта активно розповсюджується на території України. Найбільша кількість випадків зафіксовано на сьогоднішній день у Волинській, Одеській, Тернопільській областях, Чернівцях і Києві», – повідомила вона.

За словами Олени Кузьменко, Delta – штам буде протягом найближчих місяців домінуючим у світі, в тому числі і Україні.

На відміну від інших штамів, Delta характеризується більшою контагіозністю до госпіталізації та реанімації, ним найчастіше хворіють люди молодшого віку.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Кількість нових випадків коронавірусу у Нікополі, Покрові і районі на 6 серпня

Кількість нових випадків коронавірусу у Нікополі на 5 серпня

To Top