У Нікополі затримали шахрая: намагався отримати кредит за чужими документами

У Нікополі поліцейські охорони затримали шахрая у банківському  відділенні. Чоловік намагався оформити грошовий кредит за підробленими  документами, передає Nikopolnews, посилаючись на Управління поліції охорони у Дніпропетровській області.

24.05.2021, приблизно о 15.27, на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Дніпропетровській області надійшов сигнал «Тривога» з відділення банку, що на проспекті Трубників.

Прибувши за викликом, наряд реагування поліції охорони Нікопольського РВ затримав чоловіка, на якого вказав персонал банківської установи.

Затриманий, як з’ясувалось згодом, неодноразово отримував грошові кредити за підробленими документами, та цього разу документи, що надав шахрай, занесені до інформаційного порталу, як втрачені. Персонал відділення банку, зрозумівши ситуацію, скористався прихованою кнопкою термінового виклику, що допомогло затримати злочинця «на гарячому».

Затриманого чоловіка, 1982 року народження, передано слідчо-оперативній групі Нікопольського районного відділу поліції для з’ясування обставин діяння та прийняття належного процесуального рішення.

To Top