[:ru]В Никополе благодаря камерам задержали серийного квартирного вора[:ua]У Нікополі завдяки камерам затримали серійного квартирного крадія[:]

[:ru]В Никополе полицейские разоблачили и задержали серийного квартирного вора. В этом им помогли камеры видеонаблюдения, передает Nikopolnews, ссылаясь на Национальную полицию в Днепропетровской области.

Объективы видеокамер зафиксировали мужчину, благодаря этому полицейские оперативно установили личность злоумышленника.

Как выяснили правоохранители, мужчина выбирал квартиры, расположенные на первом и втором этажах, отжимая металлопластиковые окна. Потом выносил из дома ювелирные изделия, деньги и ценные вещи. Мужчина обоснованно подозревается в четырех квартирных кражах, совершенных в городе Никополе. Как стало известно, злоумышленник – 38-летний местный житель, который ранее уже привлекался к уголовной ответственности.

Полицейские частично изъяли и вернули владельцам похищенное имущество.

19 мая следователем по согласованию с окружной прокуратурой фигуранту сообщили о подозрении по ч. 3 ст. 185 Уголовного кодекса Украины (кража). Санкция статьи предусматривает лишение свободы сроком от трех до шести лет. Правоохранители проверяют мужчину на причастность к аналогичным преступлениям, совершенным на территории района.[:ua]У Нікополі поліцейські викрили і затримали серійного квартирного крадія. В цьому їм допомогли камери відеоспостереження, передає Nikopolnews, посилаючись на Національну поліцію у Дніпропетровській області.

Об’єктиви відеокамер зафіксували чоловіка, завдяки чому поліцейські оперативно встановили особистість зловмисника.

Як з’ясували правоохоронці, чоловік обирав квартири, розташовані на першому та другому поверхах, віджимаючи металопластикові вікна. Потім виносив з осель ювелірні вироби, гроші та цінні речі. Чоловік обґрунтовано підозрюється у чотирьох квартирних крадіжках, скоєних в місті Нікополі. Як стало відомо, зловмисник – 38-річний місцевий житель, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.

Поліцейські частково вилучили і повернули власникам викрадене майно.

19 травня слідчим за погодженням з окружною прокуратурою фігуранту повідомили про підозру за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає позбавлення волі строком від трьох до шести років. Правоохоронці перевіряють чоловіка на причетність до аналогічних злочинів, скоєних на території району.[:]

To Top