У Нікополі знову працює дитячий санаторій: подробиці і перспективи (відео)

Нікопольський дитячий реабілітаційний центр, що спеціалізується на соматичних захворюваннях, – єдиний такого роду в області. Тому, коли з’явилася інформація про наміри його закрити, захвилювалися не тільки нікопольці, але і батьки дітей з інших населених пунктів регіону.

Влітку минулого року біля будівлі санаторію проходили акції протесту, на яких були присутні кореспонденти Nikopolnews. Тоді був звільнений головний лікар закладу Іван Шупта. І саме тоді почався коронакарантин, центр перестав працювати, а його подальша доля була невідома.

В кінці березня 2021 установа знову відкрила двері для маленьких пацієнтів. В санаторії побували наші колеги з Дніпро TV. Вони зняли сюжет про те, як працює заклад сьогодні і спробували з’ясувати, що його чекає далі.

На жаль, відповіді на це питання наразі немає. Співробітники санаторію кажуть, що коштів їм виділили на півроку, а що буде потім, поки не ясно.

У приміщенні зробили ремонт. Тут тепло, затишно, домашня атмосфера. Діток зараз вдвічі менше, ніж зазвичай, не 60, а 30 – через карантинні обмеження. У малюків насичений розклад: заняття, процедури, спелеокімната, ігри.

За словами керівників реабілітаційного центру, бажаючих потрапити до нього дуже багато. Важливий фактор: тут можуть проходити реабілітацію діти після перенесеного коронавірусу. На даний момент черга на безкоштовне оздоровлення розписана вже до вересня. І персонал, і батьки дуже сподіваються, що єдиний в області санаторій, що спеціалізується на соматичних захворюваннях, не закриють.

Докладніше – у сюжеті.

 

 

To Top