У новому храмі Нікополя з’явився чотириметровий іконостас у старовинному козацькому стилі

У новому дерев’яному і поки що єдиному типовому храмі ПЦУ у Нікополі, який збудували на вулиці Івана Богуна, з’явився різьблений іконостас висотою у чотири метри. Гарною новиною поділився благочинний церков ПЦУ Нікополя і району ігумен Меркурій (Скороход).

Іконостас виготовлено у старовинному стилі козацького бароко. Всі, хто вже встиг побачити святиню, просто у захваті від неї. Іконостас встановлено силами благодійників.

Стараннями Максима Володимировича та родини Жовніних в нашому новому дерев’яному храмі сьогодні встановлюють чарівний різьблений іконостас висотою у чотири метри, виготовлений в старовинному стилі козацького барокко, – написав ігумен Меркурій.

Максим Жовнін і ігумен Меркурій

Він щиро подякував від імені парафіян меценатам і благодійникам.

Оскільки вони взяли на себе частину наших турбот, вони поділилися теплом своєї душі, щедрістю серця. Ваше благородство і безкорисливість є ознакою доброти ваших сердець. Адже «Людина починається з добра і добром освячується, – написав благочинний.

І запросив усіх на освячення храму, яке відбудеться 31 липня о 8:30 ранку. Богослужіння очолить Архієпископ Дніпропетровський і Криворізький Симеон з собором духовенства.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Рок-група “Бандерштат” і легендарна козацька Чайка: оновлена програма фестивалю біля Нікополя

У новому храмі Нікополя сьогодні вперше дзвонив найбільший дзвін-набат (фото)

У Нікополі провели в останню путь Андрія Бєляєва, що загинув на Донбасі (фото, відео)

To Top