5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

1739
1739

Уламок ракети, робота інфраструктури, біженці – ситуація на Дніпропетровщині 9 березня

Якою є ситуація на Дніпропетровщині 9 березня, розповів очільник обласної ради Микола Лукашук в ході ранкового брифінгу, передає Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт Дніпропетровської обласної ради.

Микола Лукашук розповів, що станом на ранок 9 березня ситуація на Дніпропетровщині контрольована і спокійна. Ніч минула без надзвичайних ситуацій.

Щодо вчорашнього випадку в селі Григорівка, де неподалік школи впав снаряд. З’ясувалося, що ворожу ракету, яку випустили з території Запорізької області, було збито українськими військовиками. Її уламок впав на стадіон і здетонував. Жертв немає, – повідомив голова облради.

Уламок ракети, робота інфраструктури, біженці – ситуація на Дніпропетровщині 9 березня

Уламок ракети, робота інфраструктури, біженці – ситуація на Дніпропетровщині 9 березня

Як минула ніч у Дніпропетровській області

Наразі жодного солдата російської армії на території Дніпропетровської області немає. Як немає і постраждалих серед мешканців Дніпропетровщини або серед біженців з інших регіонів, які прибувають до нас, — розповів Микола Лукашук.

Транспорт, лікарні, магазини – все працює в штатному режимі. Криміногенна ситуація також цілком контрольована: вимоги коментданської години люди не порушують, випадки мародерства в регіоні — поодинокі й правоохоронці оперативно затримують злодіїв.

Очільник облради також додав:

«Вчора ми провели нараду з очільниками депутатських фракцій обласної ради. Комунікація з громадами налагоджена, в містах розгорнуто штаби оборони. На Дніпропетровщину нині їдуть українці з Харківщини, Донеччини. Ми всіх приймаємо, розселяємо, забезпечуємо їжею, предметами першої необхідності. Депутати допомагають з продуктами, ліками та житлом. Ми трималися, тримаємося і будемо триматися. Все буде Україна».

Чому у Нікополі так довго лунали сирени 7 березня

Ситуація у Нікополі 8 березня на ранок: звернення Олександра Саюка

На Дніпропетровщині ворожа ракета вибухнула біля школи з людьми (фото)

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×