Уродженець Нікополя “відзначився” у Запорізькій області – вирізав 209 метрів кабелю

Уродженець Нікополя потрапив на лаву підсудних у Запорізькій області за крадіжку телефонного кабелю, яку він здійснив разом з подільниками. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на internetua.com.

Оріхівський районний суд Запорізької області виніс рішення щодо зловмисника, який вирізав 208 метрів кабелю у ПАТ «Укртелеком».

За даними слідства, в грудні 2020 року в м. Оріхів (Запорізька область) уродженець м. Нікополь, діючи за попередньою змовою з невстановленими особами, матеріали відносно яких виділені в окреме кримінальне провадження, проник в кабельний колодязь, звідки скоїв крадіжку телефонного кабелю довжиною 95 метрів.

Через кілька днів злочинці викрали з іншого кабельного колодязя кабель довжиною 113 метрів. Своїми діями зловмисники завдали ПАТ “Укртелеком” матеріальний збиток на загальну суму 23175 грн. 59 коп.

В ході судового засідання обвинувачений свою провину в скоєнні злочину, передбаченого ст. 185 ч. 3 КК України, визнав повністю та щиро розкаявся у скоєному.

Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном у два роки.

Також підсудний має сплатити витрати за проведення експертиз в сумі 5557 грн. 25 коп.

В Томаківці піймали серійного крадія з паспортом СРСР

To Top