516
516

Уродженка Нікополя Дар’я Ткачова виборола «золото» на Кубку Європи зі скелелазіння!

Уродженка Нікополя Дар’я Ткачова виборола «золото» на Кубку Європи зі скелелазіння! Про перемогу спортсменки з Дніпропетровщини повідомив сьогодні начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Nikopolnews відомо, що Дар’я – уродженка Нікополя.

У німецькому Аугсбурзі фінішував Кубок Європи зі скелелазіння. І маємо звідти відмінну новину. Дар’я Ткачова стала найспритнішою. Першою подолала висоту у 15 метрів. Позаду залишила суперниць з Польщі та Італії, – написав Сергій Лисак

Уродженка Нікополя Дар’я Ткачова виборола «золото»

Дар’я Ткачова виборола золоту медаль у категорії «швидкість».

Вітаю й бажаю підкорення нових вершин! А ще дякую! Кожен такий результат демонструє світові незламність нашої країни та її людей, – написав начальник ДніпроОВА

Зазначимо, що раніше Дар’я Ткачова виграла молодіжний Кубок Європи в Італії🇮ї.

Там 19-річна Дар’я Ткачова не тільки виборола золоту медаль, а й встановила у фінальному забігу новий жіночий національний рекорд на 15-метровій еталонній трасі, пробігши її за 7.68 секунди.

Дар’я Ткачова

Другий етап Кубка Європи зі скелелазіння у дисципліні швидкість проходив у Меццоломбардо (Італія) наприкінці травня цього року.

Ще новини Нікополя: Дніпрянка Ярослава Магучіх виборола «золото» на Чемпіонаті Європи, бронза теж у українки