5 /5
Based on 5 ratings
100%
400
Нікополь
400

В Енергодарі окупанти жорстоко побили і викрали керівників Управління соціальних програм ЗАЕС

В Енергодарі окупанти жорстоко побили і викрали керівників Управління соціальних програм ЗАЕС

В Енергодарі окупанти жорстоко побили керівників Управління соціальних програм ЗАЕС. Про це повідомляє Енергоатом, передає Nikopolnews.

Вчора, 8 грудня 2022 року, російські військові вдерлися до приміщення, в якому розташоване Управління соціальних програм ЗАЕС, та у присутності інших працівників сильно побили начальника управління Олексія Трубенкова та його заступника Юрія Андросова. Після жорстокого побиття загарбники вивели їх з приміщення та вивезли в невідомому напрямку.

Крім того, загарбники затримали та «кинули на підвал» начальника зміни ЗАЕС Костянтина Бейнера, котрий є ліцензованою особою й безпосередньо відповідає за ядерну і радіаційну безпеку.

Такими діями окупанти намагаються домогтися лояльності до себе від мужнього проукраїнського персоналу станції, збільшити кількість переведень працівників у фейкове АО «Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС», яким керує Росатом, та відзвітувати путіну про підтримку українським персоналом фашистських терористичних дій росії.

Але загарбникам це не вдається, позаяк персонал чинить опір, тож вони лютують і перетворюються на справжніх поліцаїв та тюремників, посилюючи бандитські напади на патріотичних працівників ЗАЕС, які прагнуть продовжувати працювати в Україні, – зазначають в Енергоатомі.

Державна компанія вчергове звертається до генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі й усієї світової спільноти із закликом докласти всіх зусиль та провести всі можливі заходи для звільнення працівників ЗАЕС із полону російських терористів.

To Top
Ще новини ⬇