У ФК “Нікополь” новий головний тренер

Футбольний клуб “Нікополь” отримав нового тренера, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на сторінку клубу в Фейсбуці.

Сьогодні, 23 лютого 2021 року, директор комунального підприємства ФК «Нікополь» Костянтин Семашко офіційно представив нового головного тренера клубу, яким став Сергій Святославович Воробей. Також був представлений заступник директора Сосновський Геннадій Петрович.

Нагадаємо, попередній головний тренер-олімпійський чемпіон Євген Яровенко – був призначений тільки в кінці грудня 2020 року. А вже в лютому в ЗМІ з’явилася інформація про те, що він йде. Правда, незабаром її спростували. Так, видання football-timeline, посилаючись на СпортАрену, писало, що до журналістів звернувся представник ФК Нікополь Максим Мирний з проханням спростувати інформацію про звільнення головного тренера команди Євгена Яровенка.

Згідно з інформацією СпортАрени, Максим Мирний сказав:

Хотів би внести ясність щодо статті, яку передрукували багато сайтів. Мені не відомо, чому така інформація з’явилася, але вона не відповідає дійсності. По-перше, ФК Нікополь не звільняв Євгена Яровенка. Ми зацікавлені в послугах олімпійського чемпіона, відомого і авторитетного футболіста і тренера. Зараз Євген Вікторович перебуває на лікарняному, і ми бажаємо йому одужання, всього лише чекаємо від нього відповіді, чи зможе він працювати і чи дозволить здоров’я почати збори. Ні про яке звільнення мови не йде. І з точки зору етики, це неприпустимо, що в такій ситуації розпускаються чутки, що ми звільняємо фахівця, який ще й жодного матчу на чолі команди не провів. Ми зацікавлені у співпраці з Яровенком, звільняти його ніхто не збирається, і як тільки він одужає і зможе приступити до роботи — ми готові співпрацювати. Тільки чекаємо його одужання і відповіді щодо можливості.

Спростував тоді Максим Мирний і інформацію про зміну директора.

Це повідомлення також не відповідає дійсності. Ніхто не збирається всіх звільняти або міняти. У Клубі надалі не працюватиме директор Олексій Олександрович Неснов. Обов’язки директора-виконувати я, – цитує видання Максима Мирного.

А ще через кілька днів на сайті ua.tribuna.com з’явилася інформація, що Яровенко все ж пішов, і найближчим часом буде відомо ім’я нового тренера.

Я дійсно був у лікарні, зараз слабкий стан, не хочеться про це говорити. Але можу підтвердити, що головним тренером «Нікополя» я не буду. Я думаю, там і команди не буде, нічого не буде. Так, як вони вчинили, це було негарно», – цитує “Трибуна” Яровенка.

Таким чином, повідомлення про звільнення Яровенка виявилося правдою, що підтвердилося сьогоднішньою офіційною заявою клубу про нового тренера.

Відзначимо також, що в нікопольських пабліках поширюється інформація про те, що в ФК «Нікополь» з подачі міської влади проведені перевірки, звільнені люди і конфісковано майно клубу.

To Top