У Нікополі 3 березня працюватиме лабораторія для збирання джерел іонізуючого випромінювання

3 березня 2021 року з 10-00 по 13-00 годину у Нікополі буде працювати лабораторія для збирання джерел іонізуючого випромінювання (ДІВ) від населення міста, в межах пілотного проекту «Крок до безпеки». Місце розташування – територія скверу «Визволення» (район старої частини міста), повідомляє Nikopolnews, посилаючись на прес-службу Нікопольської міської ради.

Лабораторією проводиться збирання та захищене зберігання використаних або покинутих джерел іонізуючого випромінювання (для населення безкоштовно).

Шановні громадяни, якщо ви володієте інформацією про предмет, що містить радіоактивні елементи, або створює іонізуюче випромінювання, (так звані «покинуті» ДІВ – джерела іонізуючого випромінювання), або про підозрілі предмети – скористайтеся послугами лабораторії пілотного проекту «Крок до безпеки», – звертаються у прес-службі до мешканців Нікополя.

Нагадуємо, що змінами, внесеним до Кримінального кодексу України в 2016 році  передбачено звільнення від кримінальної відповідальності за добровільне повернення громадянами радіоактивних джерел.

Телефон для довідок 68-45-58.

To Top