У Нікополі “Чуділи” зібрали більше 5 тисяч гривень для Амелії

Як повідомляв раніше Nikopolnews, у Нікополі відбулася прем’єра вистави «Чуділ» «Коли Бог посміхається жінці». У четвер 25 лютого і в суботу 27 лютого глядачі мали можливість насолодитися гарною грою акторів і насміятися від душі.

Нагадаємо, «Чуділи» – це аматорський колектив, який вже багато років радує дітей і дорослих своїми театральними постановками. Останнім часом репетиції артистів проходять на базі клубу «Оберіг», що на третій ділянці, тут же і відбулася довгоочікувана прем’єра, яку довго відкладали через карантин.

Комедійний спектакль «Коли Бог посміхається жінці» припав глядачеві до душі, люди залишають захоплені відгуки про нього. А ще – під час вистави проходив збір пожертвувань для десятимісячної Амелії Міщенко, яка потребує термінового і дуже дорогого лікування (у дитини СМА першого типу, потрібно якнайшвидше зібрати 2,3 мільйона доларів, щоб зробити рятівний укол). Дорога кожна гривня, і важливо, щоб якомога більше людей дізналися про цю дівчинку.

За два дні вистав акторам вдалося зібрати для Амелії 5 266 гривень! Вони від усієї душі дякують глядачам за чуйність і доброту. А глядачі, у свою чергу, кажуть “дякую”  за позитив і гарний настрій, подаровані талановитими артистами.

У Нікополі пройшов благодійний майстер-клас з живопису для Амелії (фото)

Хіти

To Top