У Нікополі ДТЕК встановить ще 2 тисячі «розумних» лічильників

ДТЕК Дніпровські електромережі продовжить в цьому році безкоштовно встановлювати «розумні» лічильники населенню. Про це повідомили у прес-службі компанії, передає Nikopolnews.

До кінця року у Нікополі такі лічильники встановлять ще 2 тисячам споживачів. Також «розумні» лічильники у кількості 2,5 тисяч встановлять у Покрові. Всього ж в області планується встановити 67 тисяч лічильників до кінця 2021 року.

Такі автоматизовані системи обліку допомагають енергокомпанії будувати сучасну інфраструктуру, а клієнтам — планувати й управляти своїм споживанням та витратами. ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості та впроваджує європейські стандарти обслуговування. Розумні лічильники — це основа для сучасної енергетичної інфраструктури та побудови Smart Grid в Україні. Розумні прилади обліку автоматично передають покази про спожиту електроенергію, що економить час клієнта — йому не потрібно додатково повідомляти компанії ці дані через онлайн-сервіси або кол-центр. Крім того, в нових лічильниках передбачена функція денного та нічного використання електроенергії, що може значно скоротити витрати на електрику при активному використанні нічного тарифу, – зазначають у компанії.

Компанія встановлює розумні лічильники в рамках своїх інвестиційної програми в житлових будинках з морально застарілими приладами обліку та низькою точністю. Установка не передбачає додаткових витрат з боку клієнта. Для виконання монтажних робіт необхідно лише допустити фахівців ДТЕК Дніпровські електромережі в приміщення (якщо лічильник знаходиться у квартирі).

Перед тим, як проводити заміну, фахівці заздалегідь інформують про це жителів. Розміщують в будинках оголошення, де вказують дату виконання робіт й контактний телефон відповідальної особи компанії. Роботи виконують співробітники ДТЕК Дніпровські електромережі, одягнені в фірмовий спецодяг сіро-жовтого кольору. На вимогу клієнта, електромонтери повинні пред’явити відповідні посвідчення.

To Top