У Нікополі чоловік обдурив Центр зайнятості і потрапив на лаву підсудних

У Нікополі судили чоловіка, який обдурив Центр зайнятості та заподіяв матеріальну шкоду державі. Його звинуватили у шахрайстві. Про це Nikopolnews дізнався з Єдиного реєстру судових рішень.

З оприлюднених матеріалів справи нам стало відомо, що у квітні 2020 року раніше не судимий, одружений, такий що не має нікого на утриманні, офіційно не працевлаштований чоловік прийшов у місцевий Центр зайнятості, щоб йому допомогли знайти роботу. Никопольцю оформили допомогу по безробіттю, яку він одержував.

Але через кілька місяців з’ясувалося, що вказаний чоловік 1 червня 2020 року влаштувався на роботу за контрактом (трудовим договором) на Нікопольську міську аварійно-рятувальну станцію матросом-рятувальником, де отримує мінімальну зарплату. Про своє працевлаштування до Центру зайнятості не повідомив. Підсудний встиг отримати неналежні йому виплати по безробіттю у розмірі 1387,10 гривень (з 1 червня по 12 липня), заподіявши таким чином державі збитків на зазначену суму.

У суді, який відбувся днями, хитрий нікопольчанин свою вину визнав і розкаявся. Суд визнав його винним у шахрайстві і призначив покарання у вигляді двох років обмеження волі з випробувальним терміном в один рік.

В Никополе мужчина отобрал свое имущество у разбойника, который напал на него с ножом

To Top