У Нікополі почалась вакцинація від коронавірусу

У Нікополі стартувала вакцинація від коронавірусу. Як і планувалося, почали з медиків. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

Зазначається, що на Дніпропетровщині від COVID-19 вакцинували вже 830 медичних працівників. Про це стало відомо на брифінгу в облдержадміністрації.

«На першому етапі вакцинуємо працівників госпітальних баз, ковідних лабораторій, мобільних бригад та «швидких». Розпочали з Дніпра. Сьогодні щеплення вже проводять у Кривому Розі, Павлограді, Нікополі, Першотравенську, Новомосковську», – сповістила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Тетяна Квітницька.

Медиків області вакцинують препаратом AstraZeneca (Covishield). Щеплення проводять лікарі 8 спеціально навчених мобільних бригад.

Також про початок вакцинації медиків у Нікополі повідомляє Нікопольська міська рада.

Зазначається, що сьогодні, 4 березня, в Нікополі розпочався перший етап вакцинації медичних працівників, які безпосередньо надають медичну допомогу хворим на коронавірус, працівників лабораторій та інших підрозділів.

Вакцинування проводить мобільна бригада з міста Кривий Ріг.

Спочатку добровольців оглядає лікар, і тільки після цього проводять саму процедуру вакцинування.

За словами начальника відділу охорони здоров’я НМР Анатолія Сукача, орієнтовна кількість медичних працівників, які добровільно пройдуть вакцинування, складає близько 90 осіб.

У подальшому вакцинування в нашому місті будуть проводити мобільні бригади, які створені при Нікопольському центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Мешканці області можуть записатися на вакцинацію від COVID-19.

Подати заявку онлайн або телефоном.

 

To Top