У Нікополі гуртожиток залишиться без електрики, якщо не погасить борг (відео)

У Нікополі будинок №26 по вулиці Першотравневій, в якому знаходиться гуртожиток, а також міський пункт обігріву, ризикує вже завтра, 23 лютого, вранці залишитися без електроопалення, Nikopolnews повідомляє, посилаючись на сюжет прес-служби Нікопольської міської ради.

Причина такої ситуації – борг, накопичений мешканцями гуртожитку. Він становить 12 з половиною тисяч гривень, і ДТЕК вже надіслав повідомлення про прийдешнє відключення.

У гуртожитку боржники не всі. Але старанні платники, серед яких є сім’ї з маленькими дітьми, стануть заручниками ситуації – як наприклад, сім’я Вероніки (на фото). Для людей відключення стане катастрофою, адже і приготування їжі, і опалення в гуртожитку – на електриці.

Відповідно, втратять можливість погрітися і випити гарячого чаю і бездомні нікопольцы, для яких тут у січні відкрили пункт обігріву.

Міська влада не зможе допомогти, оскільки йдеться про взаємини клієнта та постачальника – ОСББ та ДТЕКу. Мітинги і протести теж проблему не вирішать. Тільки виплата боргу.

Але як змусити платити тих, хто цього зробити не хоче або не може?

Детальніше – у сюжеті прес-служби нижче:

В Никополе открыли дополнительный пункт обогрева

To Top