У Нікополі витратять 7 млн на проект реконструкції “горбатого” мосту

У Нікополі замовлять проект реконструкції так званого «горбатого» мосту, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на сайт державних закупівель Прозоро, де розміщений відповідний тендер.

На розробку проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція автодорожнього шляхопроводу по вулиці Електрометалургів від перехрестя з вулицею Кооперативна до перехрестя з вулицею Героїв Чорнобиля» з міського бюджету Нікополя готові витратити 7 200 000 гривень. Можливо, сума трохи зменшиться в ході торгів.

Замовником робіт виступає Управління благоустрою, інфраструктури і комунального господарства в особі Всеволода Зінченко.

Тендер на Прозоро з’явився 17 березня, а аукціон призначено на 24 травня 2021 року. Зараз розпочався прийом заявок від бажаючих взяти участь в торгах.

Згідно з умовами тендеру, проект повинен бути готовий до 31 грудня 2021 року.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на прес-конференції, присвяченій 100 дням у влади, міський голова Нікополя Олександр Саюк піднімав питання ремонту «горбатого» мосту. Він запевнив, що завдяки проведеним роботам щодо відведення від шляхопроводу зливових вод, відпала необхідність зносити об’єкт і будувати новий. Міст не завалиться і дочекається капітального ремонту, кошти на який будуть шукати вже у наступному році.

To Top