У Нікополі витратять ще 1,1 млн на ліквідацію підтоплення «горбатого» мосту

У Нікополі виникла необхідність додаткових робіт з ремонту системи водовідведення та ліквідації підтоплення шляхопроводу по вул. Електрометалургів (так званого, «горбатого» мосту). Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на сайт державних закупівель Прозоро, де розміщено тендер на виконання відповідних робіт.

Замовником робіт виступає управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради в особі Всеволода Зінченко. Тендер на Прозоро з’явився сьогодні, 19 березня, і сьогодні ж оголошено про намір укласти договір з ТОВ “Б.К.Будсервіс”, яке виконувало аналогічні роботи восени 2020 року.

Якщо договір буде укладено, підрядник отримає з міського бюджету Нікополя 1 112 784 гривень.

 

В обґрунтуванні застосування переговорної процедури (коли не проводиться аукціон) щодо даного тендера сказано:

Виникла необхідність у постачанні додаткового обсягу товару у того самого постачальника, що здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість такого постачання не перевищує 50 відсотків ціни договору про закупівлю.

Таким чином надання аналогічних послуг можна здійснити шляхом проведення переговорної процедури на вартість – 1 112 784,00 грн. (один мільйон сто дванадцять тисяч сімсот вісімдесят чотири грн. 00 коп.), з ПДВ.., що не перевищує 50% від попереднього договору №704/20 від 20.07.2020 року на суму 3`917`538.00 грн з ПДВ, згідно Закону України «Про публічні закупівлі» та керуючись вимогами пункту 5, частини 2, статті 40.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на проект капітального ремонту даного шляхопроводу у Нікополі в цьому році витратять 7 мільйонів гривень.

To Top