У Нікополі з’явилося перше в регіоні православне радіо (відео)

У Нікополі з’явилося православне радіо, яке стало першим в регіоні. Його презентація відбулася 9 березня, на заході побував кореспондент Nikopolnews.

Радіо презентували у храмі імені Петра Калнишевського православної церкви України. Благочинний церков ПЦУ Нікополя і району ігумен Меркурій (Скороход) розповів, що контент інтернет-радіо складає не тільки православна тематика. Тут гарна українська та зарубіжна музика – як сучасна, так і ретро. Це музика для душі. Також контент включає корисну і цікаву інформація. Планується долучити медиків, які будуть розповідати про ситуацію з коронавірусом, давати цінні поради тощо. Крім того, долучать військовослужбовців, які ділитимуться власним досвідом служби, розповідатимуть повчальні історії.

Радіо «Православна Нікопольщина» в інтернеті створили на волонтерських засадах Максим Осадчий та засновник видання Nikopolnews Володимир Заграничний.

Знаходиться радіо за цим ПОСИЛАННЯМ.

Нагадаємо, храм, який майже збудовано на площі Богуна у Нікополі теж став першою дерев’яною релігійною спорудою православної церкви України в регіоні.

To Top