У Нікополі судили матір двох дітей, яка обдурила центр зайнятості

У Нікополі за шахрайство судили матір двох дітей, яка обдурила центр зайнятості. Про це Nikopolnews дізнався з Єдиного реєстру судових рішень.

В матеріалах справи зазначено, що мешканка Нікополя на момент судового розгляду ніде не працювала, має середню освіту, не заміжня, виховує двох дочок 2003 та 2007 років народження. Раніше судима не була.

18 грудня 2018 року вона звернулася до Нікопольського міськрайонного центру зайнятості, щоб оформити статус безробітної. Відповідно до запису в трудовій книжці, жінка була звільнена з останнього місця роботи (ТОВ «Кью.ЕФ.ВМ.КЕЙТЕРІНГ») 9 листопада 2018 року. 26 грудня їй призначили допомогу по безробіттю, яку вона почала отримувати.

Однак, у результаті проведеного розслідування з’ясувалося, що підсудна з 1 лютого по 30 квітня 2019 року перебувала у трудових відносинах з державним підприємством «Виробничо-будівельне об’єднання» за договором цивільно-правового характеру. За вказаний період жінка отримала в якості допомоги по безробіттю 4 212,87 грн, завдавши таким чином шкоди державі на зазначену суму.

Свою провину нікопольчанка визнала повністю та щиро розкаялася. Суд призначив їй покарання у вигляді штрафу в розмірі 510 гривень.

To Top