[:ru]В Никополе задержали мужчину, который на заказ поджег два авто[:ua]У Нікополі затримали чоловіка, який на замовлення спалив дві автівки[:]

[:ru]В Никополе задержали мужчину, который за вознаграждение поджег две машины. Об этом Nikopolnews сообщает ссылаясь на Национальную полицию в Днепропетровской области.

Как выяснили правоохранители, к совершению преступления злоумышленника побуждал местный житель, пообещав за это пять тысяч гривен.

В ночь на 18 ноября в полицию Никополя поступило два сообщения о поджогах автомобилей. Прибыв на место происшествия, правоохранители установили, что по улице Шевченко загорелся автомобиль «Хонда», а по улице Княжеская – «Шевролет». В результате пожара транспортные средства получили значительные повреждения и не подлежат восстановлению.

В ходе оперативно-розыскных мероприятий было установлено, что к преступлению могут быть причастны двое мужчин 1984 и 1987 годов рождения. Полицейские выяснили, что заказчик имел конфликт с владельцами транспортных средств.

Мужчина предложил своему 33-летнему знакомому за пять тысяч гривен уничтожить две машины. Последний облил бензином автомобили и поджег их по очереди.

Следователем по согласованию с местной прокуратурой обоим мужчинам объявлено подозрение по ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 194 Уголовного кодекса Украины (умышленное уничтожение или повреждение имущества). Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от трех до десяти лет. В ближайшее время дело будет направлено в суд.[:ua]У Нікополі затримали чоловіка, який за винагороду підпалив дві автівки. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Національну поліцію у Дніпропетровській області.

Як з’ясували правоохоронці, до вчинення злочину зловмисника спонукав місцевий мешканець, пообіцявши за це п’ять тисяч гривень.

В ніч на 18 листопада до поліції Нікополя надійшло два повідомлення про підпали автомобілів. Прибувши на місце події правоохоронці встановили, що по вулиці  Шевченко загорівся автомобіль «Хонда», а по вулиці Княжа – «Шевролет». В результаті пожежі транспортні засоби отримали значні пошкодження та не підлягають відновленню.

В ході оперативно розшукових заходів було встановлено, що до злочину можуть бути причетними двоє чоловіків 1984 та 1987 років народження. Поліцейські з’ясували, що замовник  мав конфлікт із власниками транспортних засобів.

Чоловік запропонував своєму 33-річному знайомому за п’ять тисяч гривень знищити дві автівки. Останній облив бензином автомобілі та підпалив їх по черзі.

Слідчим за погодженням із місцевою прокуратурою обом чоловікам оголошено підозру за ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до десяти років. Найближчим часом справу буде скеровано до суду.[:]

To Top