5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

2022
2022

В Нікополі всім, хто перегріє зварку, подарують нову

В Україні з’явився ультракомпактний зварювальний апарат, що поміститься на долоні дорослого. В Нікополі всі охочі зможуть познайомитися з розробкою та перевірити її на міцність.

18 лютого у салоні майстерності Dnipro-M для зварників та всіх, хто любить, вміє або збирається працювати інвертором, відбудеться знайомство з незвичайною новинкою. В програмі: тестування зварювальних апаратів, консультація з технічних питань, захоплюючі конкурси та живе спілкування з однодумцями за чашечкою запашної кави.

Як безкоштовно отримати найкомпактнішу зварку Dnipro-M?

У всіх учасників буде шанс отримати новинку в подарунок. SAB-14D MINI поповнить майстерню того, хто знайде та принесе на івент зварювальний інвертор, менший від мінізварки Dnipro-M за габаритами. Також власником новенького інвертора стане той, кому вдасться перегріти інструмент до ввімкнення системи захисту.

Зараз в мережі майстерності Dnipro-M проходить акція на новинку: в салоні або на сайті її вартість 2199 грн. А під час події  SAB-14D MINI можна буде придбати за 2050 грн!

Що таке мінізварка  Dnipro-M?

Розробили ультракомпактний інвертор вітчизняні інженери з Dnipro-M – українського бренду інструментів для будівництва та ремонту.  SAB-14D MINI –  найлегший та найкомпактніший зварювальний апарат від Dnipro-M й один з найменших на українському ринку. Його габарити всього 20,8×8,5×13,2 см, а вага 2,2 кг.

В Нікополі всім, хто перегріє зварку, подарують нову

За словами розробників, цього “малюка” створили, щоб полегшити роботу майстрів-висотників, бригад, які виїжджають на об’єкти та носять з собою чимало техніки, слюсарів, сантехніків та автомеханіків. Також такий апарат допоможе господарям удома, на дачі або в гаражі, адже добре впорається з більшістю побутових зварювальних робіт.

 На що здатен апарат:

 Максимальна активна потужність – 4400 Вт, робоча сила струму – 140 А. Інвертор працюватиме до 8-ми годин з найпопулярнішим електродом діаметром 3 мм.

  • Інструментом зручно зварювати листовий метал та працювати точковими швами.
  • Зварка працює без втрати потужності в мережах з просіданням напруги (до 170 В).
  • Має захист від пилу, вологи та конденсату.
  • Великий вентилятор, нові технології транзисторів та особливе проєктування системи вентиляції захищають від перегріву.

Захід розпочнеться у салоні майстерності Dnipro-M о 12:00 за адресою:

м. Нікополь вул. Каштанова, 1В

З нетерпінням чекаємо на вас!

Партнерський матеріал


To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×