У Нікополі від коронавірусу померла дитина

У Нікополі від коронавірусу померла дитина. Це перша дитяча смерть від COVID-19 на Дніпропетровщині, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на інформаційне агентство МІСТ-Дніпро.

Інформацію надала завідуюча відділом організації епідеміологічних досліджень ДУ «Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ України» Олена Кузьменко, яка повідомила, що епідемічна ситуація із захворюваністю коронавирусной хвороби COVID-19 на території Дніпропетровської області залишається складною.

На поточному тижні в області зареєстровано перший летальний випадок серед дітей. Жертвою коронавірусу стала 15-річна дівчинка ромської національності з Нікополя, яка захворіла 1 квітня. За медичною допомогою звернулися 5 квітня в КП «Нікопольська МЛ №4» НМР, дівчинка померла 8 квітня.

За словами фахівця, за останній тиждень (з 02 по 08 квітня) захворюваність в регіоні зросла на 35% (або 2038 випадків). Зареєстровано 7764 випадки, проти 5726 на попередньому тижні.

Активізація епідемічного процесу почалася з середини лютого і на сьогоднішній день динаміка зростання захворюваності зберігається. Порівняно з лютим поточного року захворюваність в березні зросла в 3 рази.

За останній тиждень значно збільшилася і середньодобове кількість випадків COVID-19, яка становить 1109 випадків (проти 818 на попередньому тижні).

8 квітня в області встановлено черговий антирекорд – зареєстровано найбільшу кількість нових випадків – 1665 на добу.

Зростання захворюваності зареєстровано на 23 адміністративних територіях області.

Щодо захворюваності по адміністративним територіям, то протягом останнього тижня найвищі її рівні з перевищенням обласного показника зареєстровані у Дніпрі, Павлограді, Жовтих Водах, П’ятихатському, Царичанському , Софіївській та Петриківському районах.

Олена Кузьменко відзначила, що з початку епідемії (станом на ранок 09 квітня) в області зареєстровано 101 038 лабораторно підтверджених випадків короновирусної хвороби COVID-19, з них 4% – це діти до 17 років. Подолали хворобу 79 140 осіб, у тому числі за останню добу – 471. Зареєстровано 2 591 летальних випадків (за останню добу – 35).

Протягом останніх тижнів зберігається стійка тенденція до зростання кількості летальних випадків. За останній тиждень зареєстровано 168 летальних випадків – що є найбільшим показником у поточному році. Порівняно з 6 тижнем поточного року кількість летальних випадків зросла в 4,6 рази (168 випадків на останньому тижні, проти 36 випадків на 6-му тижні 2021 року).

To Top