В Покрові проводять акцію «Монетки дітям». Нікополь теж може приєднатися

В Покрові проводять благодійну акцію «Монетки дітям». Кожен може підтримати онкохворих дітей, передавши до банку монети номіналом 25 копійок, що виведені з обігу, передає Nikopolnews, посилаючись на Покровську міську раду.

Зібрати вдома монети номіналом 25 копійок, віднести до найближчого відділення банку-партнера акції чи пункту прийому – основні умови своєрідного марафону добра з порятунку тяжкохворих дітей.

Ці кошти будуть передані до благодійного фонду «Таблеточки», вони підуть на купівлю ліків для сотень хворих дітей, спеціальне харчування, паліативну допомогу, реабілітацію та лікування за кордоном.

Акцію «Монетки дітям», що проводиться на чолі із Нацбанком та Міністерство освіти і науки, підтримала низка українських банків, зокрема постійний партнер АТ «Ощадбанк». Передати монети можна з першого по 30 вересня.

За підрахунками фахівців, сьогодні українці тримають у себе півтора мільярда таких монет, на загальну суму близько 400 млн. грн.. Ними вже рік не можна скористатися, але ними можна врятувати життя.

Нікопольці, як і мешканці будь-якого міста України, можуть приєднатися до цієї благодійної акції.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Акція «7 днів» в АТБ Нікополя з 9 до 15 вересня

Акції в АТБ Нікополя з 8 до 14 вересня

To Top