В старій частині Нікополя з’явився “Хоровод”

У сквері Визволення, що в старій частині Нікополя, з’явився арт-об’єкт «Хоровод», повідомляє Nikopolnews.

Арт-об’єкт являє собою композицію жіночих силуетів, які танцюють в хороводі навколо старого дерева. Фігури зроблені з металу. Це проект Ірини Колосової. Він став одним із переможців у конкурсі «Бюджету участі Нікополя» минулого року, але в 2020-му році так і не дочекався реалізації, на відміну від більшості інших переможців.

Тендер щодо цього проекту в кінці 2020-го з’являвся на Прозоро кілька разів. Спочатку договір уклали з ТОВ “НІКО АРТ БУД”, але потім він був розірваний за взаємною згодою. Пізніше уклали нову угоду – вже з ФОП Нікітюк І.Є. Аукціон ні в першому, ні в другому випадку не проводився. Була застосована спрощена процедура, коли є всього один претендент, і з ним укладають договір напряму.

ФОП Нікітюк І.Є. взявся реалізувати проект за 98 506 гривень. Згідно з умовами тендеру, роботи повинні були завершитися до 31 грудня 2020 року, але не склалося.

За словами автора проекту Ірини Колосової, те, що ми зараз бачимо на фото – ще не завершена робота. Навколо композиції будуть облагороджувати територію і саму композицію ще трохи вдосконалять.

Нагадаємо, Ірина Колосова є головою одного з місцевих ОСББ в старій частині. Вона та її команда системно прикрашають сквер протягом декількох років. В цьому році в «Бюджеті участі» переміг ще один проект Ірини Колосової – “Конячка з візком”. Детальніше про нього ми писали ТУТ.

To Top