Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
4363
4363

Збільшення відключень світла у Нікополі: коментарі мера і ДТЕК

Збільшення відключень світла у Нікополі: коментарі мера і ДТЕК

Збільшення відключень світла у Нікополі помітили більшість мешканців. І це, звісно, викликає у багатьох негативні емоції, бо суттєво ускладнює і без того непросте життя у прифронтовому місті.

Ситуацію прокоментували міський голова Нікополя Олександр Саюк, а також директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук, передає Nikopolnews.

Свій коментар щодо ситуації зі світлом у Нікополі міський голова надав в ході сьогоднішньої пресконференції після сесії міськради.

За словами Олександра Саюка, усвідомлюючи серйозність ситуації з електроенергією в країні, міська влада вже зараз в рамках підготовки до зими максимально переводить усі об’єкти критичної інфраструктури, які можливо, на тверде паливо або газ.

Відключень світла у Нікополі не так багато, як в деяких інших містах

Щодо ситуації з відключеннями вже зараз і щодо того, чи можна якось домовитися, аби багатостраждальному Нікополю вводили менше обмежень, Олександр Саюк сказав:

Ну, давайте так. Комунікація на цю тему є, але, на жаль, результатів особливо немає. Ми постійно проговорюємо, що саме там, де найбільш обстрілюється в нас територія міста, щоб там не було цих відключень. Бо люди чекають півдоби-добу на те, що їм відновлять електроенергію. А потім їм відключають за планом. Розуміння з цього приводу є. Але поки що ми не бачимо якогось результату. На цю тему ми постійно спілкуємося.

Дійсно, проблема велика – проблема не міста Нікополя, а всієї України. І в місті Нікополі ситуація не найгірша. Ми робили моніторинг. У нас не така погана ситуація, як в деяких інших містах області. Там відключають ще більше. Також ми спілкуємося на тему, щоб були рівномірні відключення по місту. Десь вони вже це роблять, а десь шукають технічну можливість. Ми кожного дня з ними спілкуємось на ці теми

Збільшення відключень світла у Нікополі: коментарі мера і ДТЕКЗбільшення відключень світла у Нікополі: коментарі мера і ДТЕК

З понеділка обмеження стали жорсткішими

Тим часом з понеділка на Нікопольщині відключення світла стали значно частішими та жорсткішими. Дефіцит електроенергії збільшується.

Ось так ситуацію з електропостачанням прокоментував генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук:

Ми вимушені за наказом «Укренерго» вводити додаткові черги відключень. Це стосується і юридичних осіб, і населення. Багато хто запитує: чому посилили графіки, якщо у Дніпропетровській області не було масштабних обстрілів енергетичної інфраструктури? Зрозумійте, енергетична система країни – це єдиний організм. Пошкодження в одному регіоні впливають на всі інші. Тому і відключення – аби зберегти систему та дати час на відновлення

Терещук нагадав, що пошкоджено 80% теплової генерації нашої держави. Це також впливає на дефіцит електроенергії та графіки відключень.

Це не наше бажання, а наказ «Укренерго», щоб підтримати баланс виробництва й споживання електроенергії в Україні. Я намагаюся пояснити це простими словами. Так, нам важко! Усім! У мене теж вимикають світло, як і всім. Я також не встигаю попрати речі або зарядити гаджети. До речі, моя пʼята черга вчора ледь не зіпсувала всі продукти у холодильнику. Живемо так. Намагаємося прийняти цю реальність і всупереч усьому думаємо про краще, – зазначив Андрій Терещук в коментарі, який оприлюднила пресслужба Нікопольської міської ради

Ще новини Нікополя і району: Не відключати світло в зоні бойових дій: громада на Нікопольщині звернулася до ДТЕК і заявляє про позитивний результат

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×