ВК «Нікополь» переміг усіх суперників у першому турі фіналу! (фото)

Цими вихідними у Нікополі відбувся перший тур фінальної частини Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд 1-ї ліги, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на прес-службу Нікопольської міської ради.

На урочистому відкритті присутні отримали масу позитивних емоцій та натхненний запал на боротьбу. Секретар міської ради Іван Базилюк висловив слова захоплення завзятістю команд, побажав задоволення від ігор та перемоги найсильнішим, – зазначають у прес-службі.

Також були присутні заступник міського голови Ірина Харченко, депутати міської ради, кращі судді України і вболівальники.

На урочистому відкритті було нагороджено переможців конкурсів на кращу кричалку-лозунг для команди ВК «Нікополь» та ім’я для Лева – талісмана клубу. Відтепер Лева звуть НІКАНОР – таке ім’я для нього придумала відомий нікопольський волонтер та директор клубу «Оберіг» Надія Жур.

Вболівати за ВК «Нікополь» можна такими рядками:

«Нікополь – це просто клас! Сьогодні переможе вас! Ця важлива перемога – наша у фінал дорога!»

Переможці отримали символічні подарунки. Також привітали найактивнішого вболівальника ВК Нікополь.

Змагання проводились Федерацією Волейболу України спільно з Нікопольської Федерацією волейболу та відділом з питань спорту управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради. Три дні поспіль точилася запекла боротьба волейбольних команд з міст Нікополь, Харків, Житомир та Чернівці. ВК «Нікополь» обіграв у цьому турі всіх своїх суперників.

To Top