Вода на нікопольському пляжі не відповідає нормі – центр контролю

Вода на офіційному пляжі Нікополя не відповідає нормам. Про це свідчать результати обстежень, проведених Дніпропетровським обласним центром контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України, передає Nikopolnews, посилаючись на сайт центру, де відповідна інформація з’явилася вчора 9 серпня.

Протягом усього оздоровчого сезону за якістю води водоймищ в межах міських пляжів  Дніпропетровської області, які мають офіційний статус,   Державною установою «Дніпропетровський  центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я  України »  здійснюється  лабораторний контроль в рамках соціально–гігієнічного  моніторингу, – йдеться в повідомленні.

За період з 29.07.2021 по 06.08.2021  структурними підрозділами ДУ «Дніпропетровський ЦКПХ МОЗ » досліджено 11 проб води на мікробіологічні показники.

Серед мікробіологічних показників у воді водоймищ досліджується наявність збудників інфекційних захворювань, які становлять безпосередню загрозу для здоров’я людини , а також ЛКП ( лактозопозитивні кишкові палочки) та коліфаги, що є загальними  індикаторами забруднення води.

За період з 29.07.2021 по 06.08.2021 по результатам досліджень якість води водоймищ в межах пляжу Нікополя не відповідала нормативам по фізико-хімічним показникам (за показником рН – виявлено 8,91 одиниць рН).

Довідка:

pH, Водневий показник — величина, що показує міру активності іонів водню (Н+) в розчині, тобто ступінь кислотності або лужності цього розчину.

У центрі контролю повідомляють, що про негативні результати досліджень води у Нікополі та інших населених пунктах, де виявлені відхилення від норм, надано інформацію в територіальні органи  влади, місцевого самоврядування, Держпродспоживслужби та  власникам пляжів  для прийняття відповідних заходів.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Дніпрі на пляжі потонула п’ятирічна дівчинка

Де у Нікопольському районі вакцинуватися від коронавірусу: адреси

У Нікополі зайнялися пустирем у центрі (фото)

To Top