Водія автобусу “Нікополь-Дніпро” викрили на порушенні карантину

Водія маршрутки, яка слідувала з Нікополя в Дніпро, викрили на грубому порушенні карантинних норм. Про це пише видання Наше місто, передає Nikopolnews.

В той час, як Дніпропетровська область не вперше займає лідируючі позиції в Україні по захворюваності коронавірусом, деякі водії міжміських маршрутів продовжують порушувати карантинні заходи. Так, 3 травня водій автобусу «Нікополь-Дніпро» набрав повний салон безквиткових стоячих пасажирів, передає кореспондент сайту «Наше місто».

Автобус відправлявся з Нікополя в 15:45. Відомо, що саме на цей рейс були розпродані всі квитки, однак водія це не зупинило.

Відразу ж виїхавши з території автовокзалу, він підібрав 3 людини, через 200 метрів — ще 5. По шляху проходження в автобус підсіли ще 6 пасажирів: 3 — на Запорізькій розвилці і 3 — в селі Сергіївка.

Причому, за кожного такого безквиткового пасажира водій, не соромлячись, взяв по 100 гривень. Таким чином, в його кишеню «мимо каси» потрапило більше тисячі гривень.

Як повідомляють очевидці, в автобусі, крім недотримання кількості пасажирів, ніхто і не думав надягати маску. Як підсумок — задушлива переповнена маршрутка в розпал пандемії.

To Top