5 /5
Based on 5 ratings
100%
14818
Нікополь
14818

Ворог обстріляв з «Градів» прикордонне село на Дніпропетровщині 17 травня

Ворог обстріляв з «Градів» прикордонне село на Дніпропетровщині 17 травня

Ворог обстріляв з «Градів» прикордонне село на Дніпропетровщині 17 травня. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.

Сьогодні ворог з «Градів» обстріляв прикордонні території села в Широківській громаді. Один зі снарядів впав в городи, перебив лінії електропостачання. На щастя, ніхто з людей не постраждав, всі будинки цілі. Це головне, – сказав Микола Лукашук.

У всіх інших громадах Дніпропетровської області наразі все спокійно. Ситуація контрольована.

Микола Лукашук повідомив, що на Дніпропетровщині розширився перелік територій, які постраждали у зв‘язку з військовою агресією. Кілька днів тому до цього списку внесли Великомихайлівську громаду, нині – ще Маломихайлівську, Покровську та Межівську громади. Всі – в Синельниківському районі.

Минулого тижня Дніпропетровська обласна рада звернулася до військової адміністрації з проханням подати клопотання до Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій щодо внесення вищевказаних громад до відповідного переліку. Ми отримали результат, якого очікували, продовжуємо працювати в інтересах жителів області, – запевнив голова обласної ради.

Внесення в список Мінреінтеграції означає, що мешканці цих територій, чиє житло було ушкоджено внаслідок обстрілів і які вже виїхали чи планують виїхати з території громади, зможуть:

  • оформити статус внутрішньо переміщеної особи;
  • отримувати щомісячні виплати від держави;
  • отримати компенсацію за ушкоджене чи знищене житло.

Нагадаю, що до цього списку раніше вже були внесені Широківська та Зеленодольска громади, які знаходяться в Криворізькому районі. Щиро сподіваюся, що список Міністерства реінтеграції більше не поповнюватиметься, – сказав Микола Лукашук.

Ворог обстріляв з «Градів» прикордонне село на Дніпропетровщині 17 травня Встановити додаток

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×