Нікополь

ОНОВЛЕНО. Врятована у Нікополі з басейну із отруйною водою хаскі Зоя шукає дім

Врятована у Нікополі з басейну із отруйною водою хаскі Зоя шукає дім

ОНОВЛЕНО. Знайшлися власники собаки. Вони розповіли, що її звуть Дана і що вона зірвалася з повідця. Дивом врятована у Нікополі собака породи хаскі шукає дім. Про це повідомила волонтер Олена Омельченко, передає Nikopolnews.

Раніше ми розповідали по те, що у Нікополі рятівники витягнули песика із закинутого колодязя. А Олена Омельченко поділилася подробицями цієї історії. Виявляється нещасна тварина чотири доби перебувала у дуже страшному місці. А від вірної загибелі її врятував обломок бетону, на якому вона трималася у отруйній воді.

Часто думаю, як воно, прощатися з життям, коли сподіватися вже ні на що..  Це дуже страшно – вмирати повільною смертю. Чесно, на місці цієї собаки я б мабуть покінчила з життям, щоб не мучитися… – написала Олена Омельченко.

Вона розповіла, що в руїнах однієї з будівль Нікополя є глибокий басейн, наповнений водою із залишками якоїсь хімії. Місце знаходження цих руїн волонтер свідомо не називає, аби цікаві діти чи дорослі не вирушили її шукати і не втрапили у халепу.

Басейн був зверху закритий тонким шаром бетону, що давно частково проломився. Ось сюди і впала собака. Бідося спасалася на обломку бетону, який тримався на одному металевому пруті і плавав у воді з хімією. Якби прут відірвався, тварина б потонула. А якби її не почала шукати добросердечна жінка, загинула б від голоду і спраги – адже пити отруйну воду вона не могла.

Небайдужа мешканка Нікополя на ім’я Зоя помітила відсутність собаки, яку часто бачила. А потім почула її плач і почала шукати. Коли зрозуміла, де саме знаходиться тварина, звернулася до волонтера.

Олена Омельченко розповідає про порятунок собаки:

Проблема була ще й в тому, що цей обломок з собакою знаходився під залишками бетонної кришки, яка вагу людини не витримає. Я опускала в басейн свою розкладну 5 метрову драбину, але до дна не дістала.  Просто розпач! Собака під залишками кришки, з краю басейну не дістати, треба лише спуститися, а драбина не дістає дна. На допомогу приїхали рятівники з ДСНС. Дякую вам, хлопці, до небес!!! Ви молодці!!! Собацюня виявилася хасочкою. На честь жінки, що її знайшла і не залишила там на вірну смерть, я назвала її Зоя.

Собака дуже схудла і виснажилася за час своїх поневірянь. Але зараз вона в безпеці. До речі, на шиї волонтери виявили чіткий слід від прив’язі.

Хаскі і на прив’язі… Я розумію, що вона тікає. Але ланцюг для хаскі – це занадто, – каже Олена Омельченко.

Зараз для Зої шукають нових власників.

0665826709 – телефон для тих, хто захоче забрати красуню.

To Top