5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

281
281

Всього троє ветеранів залишилось у Покровській громаді…

Знову зіткнувшись із зовнішньою агресією, ще більше цінуємо безсмертний подвиг тих, хто відстояв мир 77 років тому, захищаючи життя і майбутнє прийдешніх поколінь. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Зараз, коли на нашій землі знову проливається кров, ця пам’ять робить нас сильнішими, – пишуть у Покровській міській раді, передає Nikopolnews. Всього троє ветеранів залишилось у Покровській громаді… Їх привітали з Днем Перемоги 9 травня.

Цими днями у Покрові разом зі світовою спільнотою віддали шану тим, хто поліг на фронтах, в окопах, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах чи зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. Близько трьох мільйонів українців не повернулися з поля бою, п’ять мільйонів було вбито на окупованих територіях.

Їхню пам’ять вшанували представники міської влади та громадськість, поклавши квіти до братських могил та меморіалів міста, прилеглих селищ та старостинського округу.

Всього троє ветеранів залишилось у Покровській громаді…

Всього троє ветеранів залишилось у Покровській громаді…

З кожним роком все менше і менше стає ветеранів Другої світової, безпосередніх учасників бойових дій. Покровські громаді громаді їх залишилося троє – Василь Іванович Мороз, Михайло Федорович Сілін, Павло Єфремович Мігулін.

В. І. Мороз – воїн 261 запасного стрілецького полку, 61 стрілецької дивізії, захищав рідні П’ятихатки у винищувальному батальйоні, а з 42-го ішов дорогами війни, дивом вцілів у її коліщатах. Звільняв Румунію, Угорщину, солдатський шлях завершив водієм мінометної бригади у Болгарії.

Всього троє ветеранів залишилось у Покровській громаді…

М. Ф. Сілін – мінометник 353 стрілецької дивізії Другого Українського фронту, брав участь у боях за звільнення України, Одеси. Війна закинула його до флоту, спецвійськ, що дислокувалися в Ірані, 13 років після перемоги він віддав армії.

Всього троє ветеранів залишилось у Покровській громаді…

П. Є. Мігулін – його молодість обпалена війною, він пройшов її суворими дорогами, служив у артилерії, дійшов до Берліна.

Всього троє ветеранів залишилось у Покровській громаді…

Обпалені, але не зломлені горнилом Другої світової, сьогодні колишні воїни приймали вітання. Разом з ними і Антоніна Семенівна Доннік з Миронівки, одна з дивом вцілілих дітей, народжених у таборі смерті. Її раннє дитинство пройшло у Дахау, куди було вивезено її маму.

Всього троє ветеранів залишилось у Покровській громаді…

Найщиріші слова вдячності та подарунки від міського голови Олександра Шаповала ветеранам передав секретар міської ради Сергій Курасов. Тематичні онлайн-заходи пройшли у закладах культури й освіти.

Подвиг ветеранів війни — еталон мужності і патріотизму. Хоч скільки б не минуло часу, ми пам’ятаємо, а зараз і пересвідчилися, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю.

Доземний уклін ветеранам Другої світової війни та трудівникам тилу, честь і слава нинішнім воїнам світла і добра, нашим Захисникам і Захисницям, хто виборює незалежність України!

Всього троє ветеранів залишилось у Покровській громаді… Всього троє ветеранів залишилось у Покровській громаді…

Важкий день у Зеленодольській громаді: мер просить мешканців бути поруч з укриттями

«ЗСУ здійснюють повзучий наступ» — що відбувається на кордоні з Дніпропетровщиною у Нововоронцовській громаді

У Нікополі 8 травня вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×