Вийшла в ефір програма «Від пацанки до панянки» з никопольчанкою Валерією Паригіною (відео)

У вересні 2020 року в Нікополі проходили зйомки популярного реаліті-шоу «Від пацанки до панянки», героїнею якого стала наша землячка 23-річна Валерія Паригіна. Програма вийшла в ефір 1 березня на «Новому каналі» і вже доступна в Ютубі, повідомляє Nikopolnews.

Зазначимо, що випадковим свідком тих вересневих зйомок став нікопольський фотограф Віктор Аверков. Він, як звичайно, забрів на пляж, щоб зробити кілька мальовничих знімок і побачив знімальну групу. Своїми враженнями чоловік поділився в групі Красивий Нікополь:

Великий інтерес викликала особистість учасниці. Хто вона, звідки родом, никопольчанка чи ні? Адже зйомки чомусь проводилися саме у нас в Нікополі. Її не зовсім однозначна зовнішність викликала особливу інтригу. Дуже вже вона була схожа на хлопця. Особисто я просто ніяк не міг зрозуміти, хто переді мною, хоча бачив її з досить близької відстані. Статура, фігура, зачіска, татуювання… Ні дати ні взяти – 100-відсотковий пацан. Це зараз все прояснилося, адже беруть участь у шоу тільки дівчата, вона – серед них. А тоді я не виключав ймовірності того, що могли знімати інтерв’ю не з учасницею а, наприклад, з її хлопцем або братом. Ну і ще, було дуже цікаво, про які-такі драматичні події свого зовсім ще юного життя розповідала учасниця на камеру, сидячи в кріслі на пляжі під палючим сонцем цілих 2-3 години безперервно. При цьому часом плакала.

На сайті «Нового каналу» про Валерію пишуть, що вона – колишня професійна спортсменка. Була однією з найсильніших дівчат у бойовому самбо у Дніпропетровській області, часто перемагала в поєдинках навіть хлопців.

«Валерія готувалася до міжнародних змагань та чемпіонатів. Але через серйозну травму була змушена назавжди піти зі спорту. Один невірний крок зламав її мрії і плани. Згадувати про той день дівчина не любить – тільки говорить, що це її другий день народження… – Валерія вважає, що у неї дві душі. Іноді навіть сама не може зрозуміти, хто вона насправді. І відповідь на це питання шукає вже кілька років поспіль. На проекті хоче зрозуміти, хто вона насправді, і відпустити своє минуле.

Дівчина переконана, що загубилася в житті через брак підтримки домашніх. З дитинства вона була одна, тому що мама багато працювала, щоб прогодувати двох дітей. Старшого брата любили більше і завжди ставили дівчині в приклад. Тому Валерія стала все частіше сумніватися в собі. Останнім часом у неї з мамою тільки сварки і конфлікти – та не розуміє дочку і звинувачує її за зламане життя….».

Нижче відео випуск «Від пацанки до панянки» з никопольчанкою Валерією Парыгиной (історія життя дівчини – з 23:52 хвилини).

 

To Top