Як у Нікополі проходить вакцинація від коронавірусу

У березені 2021-го, Україна знаходиться у стані карантину рік і за цей час у Нікополі  понад 2000 пацієнтів були під наглядом сімейних лікарів на самоізоляції з діагнозом COVID-19. Більше 300 нікопольців з коронавірусом середнього та тяжкого перебігу хвороби було направлено до стаціонару Нікопольського ковідного госпіталю, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

У Нікополі нині успішно проходить вакцинація проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. 19 березня 2021 до Нікополя доставлена вакцина – Covishield/AstraZeneca, інформують у пресслужбі.

На першому етапі щеплення отримали медичні та інші працівники, які працюють в закладах охорони здоров’я, де надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірусну хворобу COVID-19.

У період другої хвилі вакцинації щеплення мають зробити всі медичні працівники усіх закладів охорони здоров’я Нікополя, працівники соціальної сфери, органів місцевого самоврядування, учасники АТО, люди віком від 80 років.

Вакцина Covishield/AstraZeneca зареєстрована в Україні і має всі дозвільні документи та інструкцію щодо її використання. Багатодозовий флакон містить 10 доз. Громадянина, який отримує дозу препарату, заносять в електронну базу даних. Протягом 30 хвилин після щеплення пацієнт обов’язково залишається в медичному закладі під наглядом медичного працівника на випадок алергічних реакцій.

довідками з питань проведення вакцинації звертайтеся до своїх сімейних лікарів та до єдиного медичного коллцентру за телефоном: 099 38 03 833.

To Top