Як у Нікополі просувається будівництво басейну (фото)

У квітні 2021 року у Нікополі триває будівництво першого у місті спорткомплексу з двома басейнами – для дітей і дорослих. Про те, як просуваються роботи, Nikopolnews розповість, посилаючись на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

Тут нагадують, що окрім двох басейнів спорткомлекс матиме спортивну залу, тренерські, роздягальні, душові.

«Для нікопольчан зводимо стильний та сучасний спорткомплекс. Перший у місті. Займатися плаванням зможуть і дорослі, і діти», – розповів Валентин Резніченко.

Спорткомплекс у Нікополі зводять поряд із парком. Колишній пустир перетворили на великий будівельний майданчик. Робітники монтують металевий каркас майбутньої споруди, кладуть цеглу. Улаштовують гідроізоляцію.

Одну частину будівлі відвели під дитячий та дорослий басейни. Їх розділятиме прозора стіна. Іншу – під адміністративно-побутовий комплекс. Зі спортивною залою, тренерськими, роздягальними, душовими.

По периметру басейнів установлять високі вітражні вікна – для максимального природнього освітлення. Ззовні вони будуть затемнені, аби відвідувачі почувалися комфортніше. Проєктом передбачили рами з алюмінію. Будівельники кажуть, він довговічніший за пластик, не псується від сонця.

«Це чудовий задум – звести в Нікополі басейн. Раніше в місті його ніколи не було. Сам планую зайнятися плаванням. Чекаю на відкриття. Думаю, воно не забариться, адже будівництво йде швидкими темпами», – поділився місцевий мешканець Євген Нагродський.

У спорткомплексі будуть зручності для людей з інвалідністю. На вході – пандус і тактильна плитка. В обох басейнах – підйомники. Написи на дверях продублюють шрифтом Брайля.

Будівлю опалюватиме власна електрокотельня. Нині під неї улаштовують фундамент.

«Це дуже довгоочікуваний проєкт для нікопольчан. Працюватимуть секції з плавання. Містяни зможуть проводити тут дозвілля», – сказав міський голова Нікополя Олександр Саюк.

To Top