Як у Нікополі виглядає парк, переможений часом (фото)

На жаль, час владний над усім всім матеріальним. Він руйнує, виснажує, зношує. Будь-то людина чи річ, місто або планета – ніщо не може встояти перед ним. Процес руйнування можна уповільнювати або навіть зупиняти на якийсь період. Якщо прикладати зусилля.

Парк Перемоги в Нікополі був обділений увагою довгі роки. І зовсім не дивно, що час практично переміг його, перетворивши міський простір, який був і міг би бути улюбленим місцем відпочинку нікопольців і гостей міста, в покинуту, а на деяких ділянках навіть відлякуючу територію.

Автор цього матеріалу схильний у всьому знаходити гарне. І ми, готуючи черговий фоторепортаж про Нікополь, щиро намагалися відшукати та зафіксувати у парку Перемоги красу. І, треба сказати. – знайшли. Зараз, навесні, тут сліпучо зелена трава. Чисто. І дуже малолюдно – а тому, дихається легко.

Зелено

Чисто

Безлюдно

“Пізанська” ялинка

В цілому – приємно прогулятися. Якби не сліди людської “діяльності” і не відчуття занедбаності, яке “простягає благально руки” з кожної “тріщинки”.

Кілька років поспіль область “годувала” нікопольців шикарними проектами реконструкції парку Перемоги. Після виборів 2019 року навіть обіцянки “згорнули”

 

За словами Олександра Саюка, в цьому році реконструкції парку не буде точно, а в наступному потрібно шукати можливості

 

Старенький дитячий майданчик – одна з небагатьох точок цивілізації тут

 

Ех, люди, люди…

 

Будівля не функціонує

 

Лава примирення. Ми, здається, практично змирилися з тим, що все хороше стає жертвою побутового вандалізму

 

Дитяче містечко ще “спить”

Ми не прихильники плитки і пластику, «понтів» і гламуру, але, щоб парк переміг час і став улюбленим місцем проведення дозвілля, місту потрібно докласти досить багато зусиль. Парку катастрофічно не вистачає люблячих рук.

Контрасты центра Никополя: фото

 

To Top