Як забудовувалася вулиця Усова у Нікополі (фото)

У середині 80-х років минулого століття у Нікополі була забудована п’ятиповерхівками вулиця Усова. Однотипні «ганчевскі» будинки з’явилися у тому числі і на місці старих одноповерхових будівель, які були знесені. Тут отримували квартири працівники ЮТЗ та інших підприємств і установ міста.

Як народжувався молодий микророрайон, ми можемо побачити завдяки збереженим плівкам Мичаела Слуцького, які проявив, а потім  оприлюднив фото в пабліку Нікополь історичний Дмитро Бут.

Розглядаючи знімки 35-річної давнини, люди жваво коментують їх. Діляться спогадами з дитинства та молодості. Хтось шкодує про те, що молодий район поховав стару частину, а хтось пише приблизно таке:

«Які життєстверджуючі фото! Народження нового! Передчуття світлого, гарного майбутнього. Скільки людей отримали квартири в цих будинках. А що тепер? В Нікополі за десятиліття не побудували жодного будинку…».

Nikopolnews пропонує вашій увазі колекцію знімків, зроблених у 1986 році. На них ви можете розглянути як ті об’єкти, які, хоч і видозмінилися, але функціонують і досі, так і ті, яких вже немає.

To Top