Яким буде день 19 квітня – анонс на Nikopolnews

19 квітня – понеділок, перший робочий день тижня. 109-й день року в григоріанському календарі. До кінця року залишається 256 днів. Що готує нам цей день – звісно, знати не дано нікому, але дещо прогнозувати можемо. Тримайте анонс прийдешнього дня на Nikopolnews.

Погода на 19 квітня у Нікополі

Синоптики обіцяють від 9 до 15 тепла. Буде хмарно. Без опадів. Вітер слабкий. Погода на весь тиждень – ТУТ.

Свято 19 квітня

  • 19 квітня за народним календарем – день Євтихія-тихого, Яреми. Вважалося, що треба молитися Євтихію, просити здоров’я для рідних і близьких. Він обов’язково позбавить від хвороби та допоможе захиститися від них.
    За погодою цього дня судили про майбутній урожай ярих, овочів, конюшини, хліба. Говорили 19 квітня: «Якщо на Євтихія безвітряно — то ранні хліба рясно народяться, а Ярема вітряний — колосся хлібні зіб’є».
    Також спостерігали за дикими качками. Якщо вони 19 квітня були вгодованими, то весняні дні будуть довгими.
  • 19 квітня – День велосипеда, День власників домашніх тварин, День поезії і творчого мислення, День сушки білизни на мотузці (з 1995 р).

Пам’ятні дати 19 квітня

  • 1783 рік- указом Катерини II Крим приєднаний до Росії. Указ став підсумком тривалого суперництва Російської та Османської імперій за володіння і контроль над стратегічним плацдармом на півночі Чорного моря. Заручившись у 1782 році підтримкою Австрії, наступного року Росія окупувала Крим і маніфест Катерини II лише закріпив фактичний перехід півострова під владу російської корони.

Іменини 19 квітня

  • За православним календарем, іменини святкуватимуть: Євтихій, Платонида, Ярема, Мефодій, Григорій, Павло, Севастян.

19 квітня у Нікополі та регіоні заплановано вимкнення електроенергії. Адреси – ТУТ

Хіти

To Top