Якою буде погода у Нікополі на святкові вихідні 1-4 травня

Ось і дочекалися ми святкових вихідних. Відпочивати будемо аж чотири дні, і можна планувати прогулянки, виїзди на природу, зустрічі з рідними і друзями тощо. Аби б не підвела погода. Про те, якою вона буде в Нікополі з 1 по 4 травня, Nikopolnews повідомляє, посилаючись на прогноз на сайті Синоптик.

Сьогодні, в суботу, 1 травня, буде переважно хмарно. Невелике прояснення синоптики обіцяють опівдні. А після обіду піде дощ, який до вечора повинен припинитися. Температура повітря комфортна, по-справжньому весняна – від 12 до 20 градусів тепла.

У неділю, коли православні християни святкуватимуть Великдень, погода очікується приблизно така ж. Від 13 до 21 градусів тепла, вранці і вдень хмарно. Сонце вигляне приблизно о 15:00 і буде радувати нас до самого вечора. Без опадів. Ближче до вечора посилиться вітер.

У понеділок 3 травня буде хмарно, без опадів. Температура повітря – 13-21 зі знаком «плюс». Вранці і ввечері досить вітряно.

В останній святковий вихідний 4 травня очікується легке похолодання. Буде від 12 до 17 зі знаком «плюс». Без опадів. Вранці ясно, а вдень небо затягнеться хмарами. Їх принесе західний вітер.

Nikopolnews бажає всім гарного настрою за будь-якої погоди і відмінних вихідних. Будьте здорові. З святами!

Фото: Наталія Харитонова (Красивий Нікополь

To Top