З Нікополя примусово відправили на батьківщину незаконного мігранта

Поліцейські управління міграційної поліції Дніпропетровської області примусово видворили на батьківщину іноземця, який перебував в Україні незаконно, передає Nikopolnews, посилаючись на Національну поліцію.

Чоловік прибув на територію нашої країни у 2014 році з Республіки Узбекистан. При цьому будь-яких дозвільних документів на право проживання в Україні не отримав.

Незаконного мігранта виявили у Нікополі поліцейські управління міграційної поліції ГУНП в Дніпропетровській області спільно з працівниками Нікопольського РВ ГУДМС України в Дніпропетровській області у ході проведення цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант».

Вони встановили, що у квітні 2019 року стосовно чоловіка було винесено рішення про примусове повернення за межі України, яке 41-річний громадянин Республіки Узбекистан не виконав.

28 квітня Нікопольський міськрайонний суд прийняв рішення про видворення чоловіка з України. 11 травня працівники управління міграційної поліції супроводили його до міжнародного аеропорту «Бориспіль», звідки іноземець вилетів на батьківщину.

To Top