5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

3366
3366

[:ru]Из Никополя принудительно отправили на родину незаконного мигранта[:ua]З Нікополя примусово відправили на батьківщину незаконного мігранта[:]

[:ru]Полицейские управления миграционной полиции Днепропетровской области принудительно выдворили на родину иностранца, который находился в Украине незаконно, передает Nikopolnews, ссылаясь на Национальную полицию.

Мужчина прибыл на территорию нашей страны в 2014 году из Республики Узбекистан. При этом каких-либо разрешительных документов на право проживания в Украине не получил.

Незаконного мигранта обнаружили в Никополе полицейские управления миграционной полиции ГУНП в Днепропетровской области совместно с работниками Никопольского РВ ГУДМС Украины в Днепропетровской области в ходе проведения целевых профилактических мероприятий под условным названием «Мигрант».

Они установили, что в апреле 2019 года в отношении мужчины было вынесено решение о принудительном возвращении за пределы Украины, которое 41-летний гражданин Республики Узбекистан не выполнил.

[:ru]Из Никополя принудительно отправили на родину незаконного мигранта[:ua]З Нікополя примусово відправили на батьківщину незаконного мігранта[:]

28 апреля Никопольский горрайонный суд принял решение о выдворении мужчины из Украины. 11 мая сотрудники управления миграционной полиции сопроводили его до международного аэропорта «Борисполь», откуда иностранец вылетел на родину.

[:ru]Из Никополя принудительно отправили на родину незаконного мигранта[:ua]З Нікополя примусово відправили на батьківщину незаконного мігранта[:][:ua]Поліцейські управління міграційної поліції Дніпропетровської області примусово видворили на батьківщину іноземця, який перебував в Україні незаконно, передає Nikopolnews, посилаючись на Національну поліцію.

Чоловік прибув на територію нашої країни у 2014 році з Республіки Узбекистан. При цьому будь-яких дозвільних документів на право проживання в Україні не отримав.

Незаконного мігранта виявили у Нікополі поліцейські управління міграційної поліції ГУНП в Дніпропетровській області спільно з працівниками Нікопольського РВ ГУДМС України в Дніпропетровській області у ході проведення цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант».

Вони встановили, що у квітні 2019 року стосовно чоловіка було винесено рішення про примусове повернення за межі України, яке 41-річний громадянин Республіки Узбекистан не виконав.

[:ru]Из Никополя принудительно отправили на родину незаконного мигранта[:ua]З Нікополя примусово відправили на батьківщину незаконного мігранта[:]

28 квітня Нікопольський міськрайонний суд прийняв рішення про видворення чоловіка з України. 11 травня працівники управління міграційної поліції супроводили його до міжнародного аеропорту «Бориспіль», звідки іноземець вилетів на батьківщину.

[:ru]Из Никополя принудительно отправили на родину незаконного мигранта[:ua]З Нікополя примусово відправили на батьківщину незаконного мігранта[:][:]

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×