[:ru]Заканчивается ремонт 10 км трассы на Никополь от Запорожья[:ua]Завершується ремонт 10 км траси на Нікополь від Запоріжжя[:]

[:ru]На 10-километровом участке трассы «Кропивницкий—Кривой Рог—Запорожье», который находится на территории Запорожской области, закончили укладывать новый асфальт, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на Индустриалку.

Ремонт этой трассы (на участке от Запорожской области до Днепропетровской) начали в числе первых в этом году.

За два месяца рабочие полностью обновили дорожное полотно, расчистили обочины от кустов, восстановили водопропускные трубы и провели другие необходимые работы.

Сейчас продолжаются работы по укреплению обочин, устройства съездов, установке новых дорожных знаков. Полностью закончить ремонт трассы планируют в начале июня. Об этом сообщается на странице предприятия «Автомагістраль — Південь» в Facebook.

Автодорога Н 23 — автомобильная дорога национального значения на территории Украины, Кропивницкий — Кривой Рог — Запорожье. Проходит по территории Кировоградской, Днепропетровской и Запорожской областей. Начинается в Кропивницком, проходит через Кривой Рог, Апостолово, Никополь, Марганец и заканчивается в Запорожье.

Напомним, в ужасном состоянии пока остается отрезок данной трассы от Никополя до Кривого Рога. В Укравтодоре обещали, что ремонт будет выполнен в этом году. Ранее сообщалось, что в ходе ремонтных работ будут использованы шлаки с криворожского предприятия.[:ua]На 10-кілометровій ділянці траси «Кропивницький—Кривий Ріг—Запоріжжя», який знаходиться на території Запорізької області, закінчили укладати новий асфальт, повідомляє Nikopolnews, посилаючсь на Індустріалку.

Ремонт цієї траси (на ділянці від Запорізької області до Дніпропетровської) почали в числі перших у цьому році.

За два місяці робітники повністю оновили дорожнє полотно, розчистили дороги від кущів, відновили водопропускні труби та провели інші необхідні роботи.

Зараз тривають роботи з укріплення узбіч, влаштування з’їздів, встановлення нових дорожніх знаків. Повністю закінчити ремонт траси планують на початку червня. Про це повідомляється на сторінці підприємства «Автомагістраль — Південь» у Facebook.

Автодорога Н 23 — автомобільна дорога національного значення на території України,  Кропивницький — Кривий Ріг — Запоріжжя. Проходить по території Кіровоградської, Дніпропетровської і Запорізької областей. Починається з Кропивницького, проходить через Кривий Ріг, Апостолове, Нікополь, Марганець і закінчується у Запоріжжі.

Нагадаємо, в жахливому стані поки залишається відрізок траси від Нікополя до Кривого Рогу. В Укравтодорі обіцяли, що ремонт буде виконаний в цьому році. Раніше повідомлялося, що в ході ремонтних робіт будуть використані шлаки з криворізького підприємства.[:]

To Top