Земельні торги у Нікополі: стало відомо, хто отримав право на оренду ділянки по Героїв Чорнобиля

Земельные торги в Никополе: стало известно, кто получил право на аренду участка по Героев Чернобыля

Пройшли земельні торги у Нікополі: стало відомо, хто переміг у аукціоні на придбання права оренди ділянки по вулиці Героїв Чорнобиля, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольську міську раду.

Нагадаємо, земельні торги (у формі електронного аукціону) відносно земельної ділянки розташованої за адресою: вул. Героїв Чорнобиля, 106 відбулися 10 січня 2022 року. Площа земельної ділянки 2,3993 га, кадастровий номер: 1211600000:03:031:0012, категорія земель: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Використання згідно КВЦПЗ – 11.03 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств. Умови відведення: продаж права оренди земельної ділянки.

Стартова ціна права на оренду даної ділянки складала 396 417,14 грн. (без ПДВ).

Участь у торгах взяли два претенденти, а саме:

  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “НІКОПРОГРЕСБУД”,
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА “МОДЕМ ЛТД”.

За результатами проведених земельних торгів переможцем визначено: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “НІКОПРОГРЕСБУД”, код (ЄДРПОУ 34124403), яке закрило цінову пропозицію сумою 400 581,32 грн. З підприємством буде укладено договір оренди вказаної земельної ділянки.

За право на оренду землі переможець заплатить 404 545,5 грн (з ПДВ).

З детальною інформацію про хід земельних торгів по вказаному лоту можна ознайомитись на електронному майданчику «Е-Тендер» за посиланням та на електронному майданчику «Prozorro продажі» за посиланням. .

У Нікополі на аукціон виставлять дві земельні ділянки: адреси

У Нікополі на вулиці Героїв Чорнобиля горіла квартира (відео)

Понад 90 мільйонів витратить водоканал Нікополя на електроенергію

 

To Top