×

додаток NikopolNews

Компенсація за пошкоджене житло у Нікополі: представникам ОСББ розповіли, як це буде
5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

1124
1124

Компенсація за пошкоджене житло у Нікополі: представникам ОСББ розповіли, як це буде

×

додаток NikopolNews

Представникам ОСББ розповіли, як буде реалізовуватися компенсація за пошкоджене житло у Нікополі. Про це повідомляє пресслужба Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

Минулого тижня перший заступник міського голови Тетяна Обиденна провела нараду з представниками ОСББ, в обслуговуванні яких знаходяться багатоквартирні будинки Нікополя.

Темою обговорення став Закон України «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України».

Компенсація за пошкоджене житло у Нікополі: представникам ОСББ розповіли, як це буде реалізовано

Присутніх хвилювали питання щодо можливості фіксації пошкоджень та отримання грошової компенсації.

Тетяна Обиденна розповіла, що Кабінет міністрів України вже розробив певний порядок грошової компенсації для відновлення об’єктів нерухомого майна, але він стосується територій, які не знаходяться в зоні активних бойових дій. На жаль, Нікополь поки що залишається в такій зоні, але все одно потрібно розуміти алгоритм дій для отримання компенсації.

Визначено одержувачів компенсації, куди треба подавати заяви про надання компенсації та які документи потрібно додати до заяви власникам майна.

Обговорили Державну програму для отримання фінансової допомоги щодо відновлення житла єВідновлення та програму з відновлення житлових будівель ОСББ «ВідновиДім».

Компенсація за пошкоджене житло у Нікополі: представникам ОСББ розповіли, як це буде реалізовано

Міська влада допомагає нікопольцям, яким потрібна допомога в цьому питанні. Вони можуть прийти в ЦНАП, де працівники приймуть заяву та допоможуть зареєструватися в українському електронному сервісі державних послуг Дія, – йдеться у повідомленні пресслужби НМР

Ще новини Нікополя: Коли мешканці Нікополя зможуть подавати заяви на компенсацію за зруйноване житло

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×