80 – це не вік, вважають випускники Покровського університету для літніх людей (фото)

В Покрові вже декілька років працює «Університет третього віку», де отримують освіту літні люди. Цьогоріч навчання завершили понад 60 слухачів. Підсумки року поважні студенти підводили у дружньому колі викладачів та наставників, з гордістю говорячи про свої досягнення, передає Nikopolnews, посилаючись на сайт Покровської міської ради.

Це вже дев’ятий випуск університету, де із задоволенням навчаються ті, кому далеко за 60. Тут вони опановують комп’ютерну грамоту, вчаться бути на «ти» з гаджетами, оволодівають премудрощами мистецьких технік і секретами активного довголіття. У Покрові ця робота є пріоритетною, бо за нею стоїть увага та піклування про літніх людей.

Незважаючи на карантин, який вніс значні корективи, цей рік був сповнений цікавим досвідом. Колектив територіального центру впроваджував нові методики й підходи, аби навчання залишалося безперевним. В онлайн-режимі тривали зустрічі, поетичні й літературні екскурси, майстер-класи, уроки з народно-прикладного мистецтва. За умов адаптивного карантину продовжувались заняття факультету активного й здорового довголіття. Про це розповідали слухачі, говорячи про свої досягнення. Слова привітань студентам адресувала директор центру Наталія Даниленко, Почесний громадянин міста Павло Філін-Юрков, учні музичної школи, соціальні партнери відділу культури виконкому: Тетяна Подольчак, Людмила Карандєй, Тетяна Алілуєнко, Ірина Рибалкіна, які доклали багато зусиль до змістовної роботи факультету «Українознавство».

Вони зазначали, що слухачі університету є прикладом для молоді, бо активні й цілеспрямовані, з позитивним поглядом на життя. Вони займаються щоденною ранковою гімнастикою, оздоровчою хореографією, скандинавською ходьбою, оволодівають спеціальним комплексом рухових вправ у відповідності до індивідуальних медичних показників. Входять до команди “Спортивні бабусі”, є активними учасниками міських заходів. Їм цікаво жити, бо поряд ті, хто робить все, аби осінь їхнього життя не була сірою. Сьогодні випускники вибудовують плани вже на наступний навчальний рік, наголошують, що 80, то не вік для тих, хто хоче вчитися і йти у ногу з часом.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Покрові пройшла «Ніч у музеї»: як це було? (фото)

To Top