Бібліотека Покрова поповнилася англомовною літературою

Міська бібліотека Покрова поповнилася англомовною літературою, передає Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт Покровської міської ради.

За поточний рік це вже друга велика партія книг, яку отримала бібліотека.

Черговому поповненню посприяли експертка з питань електронного управління в Україні, громадська діячка  Яніка Мерило та посольство Великої Британії.

Це  не перший соціальний проект Angels Янікі Мерило, реалізований у співпраці з  Покровом.  Як завжди – актуальний і  корисний, – зазначає міський голова Олександр Шаповал.

З понад ста нових книг майже половина  англомовні. Решта –художня та  науково-популярна література, вітчизняних та зарубіжних авторів в перекладі на українську мову. Не приховуючи задоволення, бібліотекарі викладають їх на полиці.

Те, що в бібліотеці з’явилася художня література англійською мовою – це чудова новина не лише для нас, а й для покровчан, які її вивчають  і зверталися з такими запитами до бібліотеки. Й таких чимало, особливо серед молоді,  – розповідає директорка міської центральної бібліотечної системи Лариса Смислова.

І це правильно, адже читання книг мовою оригіналу  значно полегшує сам процес вивчення і безпосередньо застосування іноземної мови. Не менш задоволеними новими надходженнями будуть  прихильники сучасної української літератури, переконують у бібліотеці та чекають на нових відвідувачів, – зазначають у прес-службі міського голови Покрова.

To Top