Браво! Хореографічний ансамбль з Марганця отримав Гран-прі на Міжнародному фестивалі (фото)

Зразковий хореографічний ансамбль «Браво» з Марганця отримав Гран-прі Міжнародного фестивалю «Весняна феєрія», передає Nikopolnews, посилаючись на Марганецьку міську раду.

Свято весни, краси і творчості Х Ювілейного Міжнародного фестивалю – конкурс “Весняна феєрія» у стилі «Паризька весна» проходив у Дніпрі.  До заходу долучилися близько 60 творчих колективів зі всієї України.

На сцені концертного залу ПК «Металург» 28 березня відбувся конкурс хореографічних колективів, театрів танцю, моди, балетів і шоу тощо. Серед учасників фестивалю високий рівень хореографічної майстерності показали вихованці зразкового хореографічного ансамблю «Браво» (керівники Тетяна та Євген Бєлічі). Юні марганчани вразили суддів творчими танцювальними номерами і отримали найвищу нагороду змагання – Гран-прі.

«Більше року через запроваджений режим карантину наші діти не брали участь у конкурсах. Тож, хвилювалися всі: і ми, і діти, і їх батьки. Наша молодша група цього разу взагалі дебютувала на сцені. Однак, не зважаючи на хвилювання, діти показали високий рівень підготовки і перемогли!», – зазначила керівниця зразкового хореографічного ансамблю «Браво» Тетяна Бєліч.

To Top