“Буде жити”. Марганецького велетня врятували і назвали “Дубом Володимира”

Завжди приємно повідомляти гарні новини, а ця новина – просто чудова. У Марганці врятовано від загибелі віковий дуб!

Нагадаємо, раніше Nikopolnews писав про це старовинне дерево, яке випадково виявили активісти з громадської організації “Марганець туристичний”. Їх радощі від знахідки тривали недовго, адже з’ясувалося, що дуб, який старший за саме місто, знаходиться на приватній ділянці землі і вже проданий під спил разом з іншими деревами. Жити на той момент йому залишалася лічені дні, а активісти шукали 6 тисяч гривень, щоб викупити велетня у власника.

Але все вирішилося без грошей!

Людина, яка викупила дерева під спил заявила, що не стане брати ні копійки заради такої благої справи, щоб зберегти дуб для майбутніх поколінь, – розповіли в «Марганці туристичному».

Також активісти відзначили, що власники ділянки теж підтримали їх ідею зберегти дерево, адже вони берегли його більше п’ятдесяти років.

Віковий дуб буде названо на честь власника ділянки «Дубом Володимира».

Надалі ми плануємо зробити даний дуб природним пам’ятником місцевого значення, побудувати навколо нього парканчик і встановити інформаційну табличку. Адже саме з таких об’єктів і створюються туристичні маршрути, – зазначив голова ГО «Марганець туристичний» Мар’ян Корбут.

У Марганці хочуть спиляти старовинний дуб: його життя коштує 6000 гривень

«Как из сказки». В Марганце обнаружили старинный дуб (фото)

To Top