Через скасування зупинок в Нікополі проведуть позачергову сесію райради

Рішення виконкому Нікополя, підписане міським головою Олександром Саюком, про скорочення зупинок приміських автобусів на території міста, розбурхало жителів Нікополя, Покрова, Марганцю, сіл і селищ нашого району.

У місцевих пабликах вже майже тиждень обговорюється ця тема. Люди засмучені, обурені і стурбовані. Звучать заклики масово телефонувати на гарячу лінію в область, заявляти про свою незгоду, щоб рішення не вступило в силу.

Відреагували і депутати. Так, депутат Нікопольської районної ради Оксана Глушко від Олексіївки повідомила, що 24 травня вона зареєструвала депутатське звернення до Нікопольської районної ради з приводу рішення виконкому Нікополя, передає Nikopolnews.

У зверненні Оксана Глушко описує, з якими труднощами в і без того нелегкий період зіткнуться жителі району, які у своїх населених пунктах часто не мають аптек, банків і т. д., багато з яких працюють у Нікополі (наприклад, в Олексіївці таких половина). Їм доведеться додатково платити за проїзд, щоб подолати ту ж саме відстань, чекати транспорт на зупинках якийсь час, спізнюватися на роботу.

Депутат повідомила, що 11 червня по даному питанню буде скликана позачергова сесія райради. Про підсумки сесії пообіцяла інформувати своїх виборців.

В коментарях люди активно підтримують її і сподіваються на вирішення проблеми.

Джерело головного фото

 

To Top